Fatih su kaçağı tespiti firmaları çatlak plastik su borusu yerini bulan firmadır. Su borusundaki patlak yerini bulmak için herhangi bir cihazla çalışan değil, en kaliteli tesisat tarama, kaçak bulma makineleri kullanan tesisatçı firmayı tercih etmelisiniz. Amatör firmalarca- verilecek yanlış karalar nedeni ile mutfak zemininde kaç yeri kırmalarına rağmen halen kaçağı bulamadıkları gibi sonuçların binanızda yaşanmasını istemeyiz. Peki, biz nasıl çalışıyoruz.

Fatih Su Kaçağı Tespiti

Fatih Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti fatih firmamız delinen su borusunu tamir eden firmadır. Su borusu deliğinin kapanması nasıl yapılır? Banyo tavanından sürekli alt kata su akıyor, sızıyor ise üst katın alakalı bina yerindeki zemin taraması başlatırız. Hemen orada ses makinesi takarak, bina içi ve dışındaki gürültüleri filtreleyerek yani duyulmasını engelleyerek, su seslerinin şiddetini artırırız. Yerlerini saptamamız genelde 5-10 dakika sürecektir ve bazen çok az sızıntı varsa basınç makinesiyle de ölçüm yapılması sonucunda onarım sıvıları ile tamirat yapılır. Eğer ki böyle değil de daha büyük bir sızıntı ise su kaçağı bulan firmalar alt kata su sızıntısı tamiratı için işaretlenen bölgede matkap ile kırılarak boru parçasında değişim yapacaklardır.

Fatih su kaçağı tespiti
plastik boru yapıştırıcısı kullanan firmadır. Boru içi yapıştırmanın mantığı su tesisatına eklenmesi ile hareketlenmesi ve suyun aktığı yerde tıkaç oluşturmasıdır. Daha katı forma kristalleşme sonucunda geçmesi su sızıntısı yerini kapaması sonucunda yaşanmaktadır. Zaten işe yaradığını basınç rakamlarına sonradan tekrar bakarak hemen anlayabiliriz. Sayfamıza http://www.sukacagitespitifatih.com/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.