Kombilerin doğalgaz, elektrik ve su ile çalışıyor olması sebebi ile birçok etmenden sorunlar oluşabilir. Bu sorunlarda kullanıcı olarak bilinçli olmak gerekir. Uzun yıllardır sektöründe kombi kullanıcılarına bilgileri ve işlemleri ile yardımcı olan kombitamircisi.com.tr yine bir bilgi ile huzurlarınızdadır. Kombide Basınç Yükselme Sorunu ile karşılaştığınız anlarda neler yapmanız gerekir ve hangi parçalarda sorun olabilir konusundaki merakınızı gidereceğiniz yazımızı okuyabilirsiniz.

Baymak kombinizde basınç yükselme sorunu varsa ve Avcılar ilçesinde ikamet ediyorsanız bu konudaki yardımları Avcılar Baymak Servisi firmasından alabilirsiniz. Uzmanlıkla yapılan işlemler her daim kesin sonuç içeriyor ve kullanıcı her daim aldığı hizmetten memnun kalıyor.

Kombinizde basınç yükselme sorunu olduğunda dilerseniz https://kombitamircisi.com.tr/kombi/basinc-yukseliyor/ link adını kopyalayarak tarayıcınıza yapıştırabilir ve konuya dair açıklamalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kombi Basıncı Neden Yükselir?

  1. Doldurma musluğu açık kaldığında, arızalandığında veya kırıldığında,

  2. Genleşme tankının havası bittiğinde,

  3. Genleşme tankının membranı delindiğinde,

  4. Plaka eşanjör arızalandığında,

  5. Ana eşanjör arızalandığında (tek eşanjörlü kombilerde) yükselebilmektedir.

Kullanıcı olarak bu arıza durumunda önce doldurma musluğunun kapalı olduğundan emin olmalısınız. Doldurma musluğu açık ise kapatmalısınız. Kırıldı ise değişimi gerekir. Bu durumda servis yardımı almalısınız. Bu durum söz konusu değilse bahsedilen diğer parçalarda sorun olabilir. Mutlaka uzman yardımı alınız.

Kombi basıncının yükselme sorununu Çekmeköy ilçesinde Demirdöküm kombinizde yaşıyorsanız Çekmeköy Demirdöküm Servisi’ne ulaşabilir uzman ekiplerden yardım alabilirsiniz.

Bu sorun hemen her mevsimde karşınıza çıkabilir. Genel anlamda bakımsız kalan kombilerde karşılaşılan bir sorundur. Cihazda müdahalede bulunarak basıncı bilmeden yükselttiyseniz yüksek basıncı düşürmek adına kombinize en yakın petek havasını alabilirsiniz. Herhangi bir müdahalede bulunmadıysanız eğer servis çağırmalısınız.

Ümraniye Vaillant Servisi olarak da çalışmalarını başlatan Kombitamircisi.com.tr tüketicilerinin beklentisi olan hizmeti sunarken bu sorundan sizleri kesin ve kalıcı şekilde kurtarabilme garantisi vermektedir.