Açılır pencere kodu javascript kullanılmamıştır

lightbox tarzı java script olmadan css ile yapılmış açılır pencere kodudur. Java script olmadığı için sitenizin hız performansına olumlu yönde etki etmektedir yavaşlatmamaktadır.

Benzer kodlar bir çok sitede dağıtılmaktadır, ancak çoğunda java script kullanıldığı için, çoğu zaman ihtiyaç duyduğumuz bu ”açılır pencere kodu” nu kullanmaktan vazgeçmişizdir sebep ise sitemizi yavaşlatması. Bu kodda böyle bir sıkıntı yaşamayacaksınız hızlı bir şekilde yüklenecek ve sitenizi kasmayacak. Her siteye çok kolay bir şekilde entegre edilebilir. Kod içinde değiştirmeniz gereken yerler yazmaktadır.

<div id="pencerekodu"><label for="pencere" class="dugme">
Pencereyi Aç
</label><input type="checkbox" class="Pencereac" id="pencere" name="pencere"></input><label class="pencere">
Pencere İçeriğini Bu Alana Yazabilirsiniz.
<label for="pencere" class="dugme" name="kapat">Kapat</label></label></div>
<style> .dugme{cursor:pointer;display:inline-block;padding:5px 10px;background:#eee;border:1px solid #d8d8d8;font-family:Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;color:#444; -webkit-border-radius: 3px; border-radius: 3px; } [name="kapat"]{position:absolute;bottom:20px;right:20px;} .pencere{ position:fixed;top:-50%;left:-50%; width:380px;height:280px;background:#fff;box-shadow:0 0 6px 2px rgba(0,0,0,0.4); opacity:0; transition:opacity 0.6s ease-out; z-index:-1; padding:10px; -webkit-border-radius: 3px; border-radius: 3px; margin:-150px 0 0 -200px; } .Pencereac{width:1px;height:1px;visibility:hidden;} .Pencereac:checked + .pencere{ top:50%;left:50%; display:block; z-index:9; opacity:1;}</style>