Kurulduğundan beri nakliyat hizmeti sunan Kaptanlar nakliyat birçok müşteri ile çalışma  sağlamıştır.  Çalışmalarında büyük bir hızlılık ve profesyonellik ile müşterilerin gözüne girmeyi başarmış bir nakliye firmasıdır. Haftanın her günü hizmet sunan nakliye şirketi  tecrübeli şoförleri ile 7/24 İstanbul’un tüm bölgelerine sevkiyat gerçekleştirmektedir.   Birden fazla şubesi bulunan firmamızın her zaman taşımacılık yapmaktadır.  Piyasada konumu öncü firmalar arasında yer alan firmamız güvenle nakliyat işlemlerinizi tamamlayacaktır.

Nakliye Sektöründe Müşteri Memnuniyeti

Nakliyat sektörü pek çok zorluk içeren sektördür. Müşterilerin memnuniyetini kazanmak için profesyonel olmak  gerekmektedir. Nakliye hizmeti sunmakta olan şirketimiz nakliyat işlemlerini hızlı bir şekilde ve sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir.  Alanında uzman personellerimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile tam zamanlı çalışma yapmaktayız.

kaptanlar nakliyat

Nakliyat hizmeti sunan firmamızın temelleri olan  %100 müşteri memnuniyeti kazanma ilkesi her zaman firmamızda bulunmaktadır. Geniş araç filosu araçları ve uzman  ekibi ile müşterilerine her zaman hizmet sunan Nakliyat şirketiyiz. Uzun yılların firmamıza kattığı tecrübe ile bu sektörde ilk önde gelen taşımacılık firmasıyız. Firmamız ile çalışıp profesyonel çalışmadan memnun kalacaksınız.

Kaptanlar nakliye firmamızın sunduğu tüm hizmetler ; 

– Şehir İçi Nakliyat

– Evden Eve Nakliyat

– Yük ve Eşya Taşıma

– Ofis ve Büro Taşıma

– Yük taşıma işlemleri

– Kamyonet Nakliyat

– Fuar taşıma

– İşyeri taşıma

– Parça eşya taşıma

– Ucuz nakliye hizmeti

– Parsiyel Taşımacılık

Ucuz Nakliye Hizmeti 

Firmamız tüm değerli müşterilerine en uygun fiyat teklifleri ile müşterilerini her konuda anlamaktadır. Müşterilerini her zaman uygun fiyatlar ile çalışan firmamız kaliteli bir şekilde sevkiyatı gerçekleştirmektedir. Oldukça büyük bir şehir olan İstanbul’un her bölgesini bilen tecrübeli şoförlerimiz sizlere  en uygun fiyatlar ile en güvenilir  ucuz nakliye hizmeti sunacaktır.

kaptanlar nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliye Şirketi

Uzun yılların verdiği tecrübeler ile evden eve nakliyat sektöründe kaliteye asla ödün vermeden çalışıyoruz. Anlayışlı hizmet presiblerimizde en profesyonel evden eve nakliye hizmeti sunmaktayız.  Profesyonelliği ve kaliteyi her zaman bir üst seviyeye çıkarmak için ekibimiz ile çalışma yapmaktayız. Sunduğumuz tüm hizmetleri profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Ofis Taşıma Firması

Ofis eşyaları kırılgan ve hassas eşyalardır. Ofis taşıma hizmeti sunan firmalar bu hizmette çok hassas olarak taşıma gerçekleştirmektedir. Kaptanlar nakliyat şirketi olarak İstanbul ofis taşıma hizmeti sunarak eşyalarınızı hassas bir şekilde kaliteli ekipmanlarımız ile paketleyip aracımıza yükleyip belirtilen konuma taşınmanızı gerçekleştirmekteyiz. Güvenilir nakliyat hizmeti sunarak tüm müşterilerimizin tarafından her zaman tercih edilen nakliyat firmasıyız. 
www.kaptanlarnakliyat.com web adresini ziyaret ederek evden eve nakliyat, yük ve eşya taşıma, şehir içi nakliye, kamyonet nakliyat, ofis taşıma hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kamyonet Nakliyat

Kamyonet araçlarımız ile kamyonet nakliyat hizmeti sunmakta olan  firmamız  kapalı ve açık kamyonet olarak ikiye ayrılmaktadır. Kamyonetlerimiz ile yük ve eşyalarınızı taşıyıp tam zamanlı olarak sizlere teslim etmekteyiz. Geniş araç filomuz ile her büyüklükteki evinizi kolayca, hızlı bir şekilde taşınmanızı gerçekleştirmekteyiz. Piyasada en tecrübeli olan Kaptanlar nakliyat firması sizlere en iyi hizmet sunacağından şüpheniz olmasın.