Ücretsiz 0850’li numara almak şuan yönettiğimiz e-ticaret siteleri için oldukça prestij sağlayan, sizi müşterilerinize kurumsal ve profesyonel gösteren bir hizmet. Yaklaşık 8 aydır bu hizmetten faydalanmaktayım. Peki nasıl alınır ücretsiz 0850’li numara?

Ücretsiz 0850’li Numara Alabilmek İçin Neler Gerekli?

Öncelikle sabit hattınızın olması gerek ve bir adet akıllı telefon.Türk Telekom sabit hat kullananların faydalanabildiği bu hizmetin çıkış amacı aslında cep telefonumuzdan sabit hattı kullanabilmek veya aranabilmek. Wirofon uygulamasını cep telefonumuza indirdiğimizde uygulamada istenen bilgileri doldurduğumuzda sistem size 0850 ile başlayan bir numara veriyor. Bana verilen numara (0850) 400 75 92 bu oldu ortası 400 olunca değiştirme ihtiyacı duymadım. 3000′ dakikaya kadar ücretsiz kullanabiliyorum. Türk Telekom’un sitesinde paylaşmış olduğu bilgileri de buraya alıntılayarak tam olarak neymiş pekiştirelim. Konuyla ilgili  daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen buradan faydalanabilir.

Ev telefonu rahatlığı Wirofon ile cebinizde

Wirofon, kendi ev telefonu tarifenizi kullanarak internet üzerinden arama yapma ve aranma imkanı sunar.

Wirofon Hizmetinin Özellikleri

  • Wirofon hizmetini kullanan abonelere 0850 ile başlayan birer “Wirofon Telefon Numarası” tanımlanır.
  • Kullanıcılar bu numara ile arama yapabilir ve bu numaradan aranabilir.
  • Wirofon ile ev telefonu tarifesinden kazanılan hediye dakikalar ve ücretsiz konuşma saatleri kampanyalarından yararlanılabilir.
  • Wirofon abonesi olan kullanıcılar Wirofon’dan Türk Telekom sabit yönlere yapacakları aramalar aylık 3.000 dk’ye kadar ücretsiz.
  • Wirofonlar arasında mesajlaşmak, sesli ve görüntülü konuşma yapmak mümkündür ve ücretsizdir
  • Uygulamaların yeni versiyonunda fotoğraf, video ve konum paylaşımı özellikleri sunulmaktadır.
  • Wirofon ile internet üzerinden, telefon hattının abonelik sözleşmesinde belirtilen her yöne arama yapılabilir.
  • Wirofonu, cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da web sitesi üzerinden kullanmanız mümkündür.

​​​​Wirofon abonesi olan kullanıcılar Wirofon’dan Türk Telekom sabit yönlere yapacakları aramalar aylık 3.000 dk’ye kadar ücretsiz metni yerine Wirofon kullanıcılarının Wirofon üzerinden Türk Telekom sabit yönlere yaptıkları aramalar ücretsizdir. (Ücretsiz arama aylık 3.000 dakika ile sınırlıdır)

Sonuç

E-ticaret sitenizde numaranızı gören kullanıcı sizi daha çok ciddiye alıyor ve kurumsal bir site havası veriyor. Siz o an klozetin üzerinde oturup hem ihtiyacınızı görüp, hem de Diriliş Ertuğrul’un son bölümünü akıllı telefonunuzdan izlerken. Çalan telefonunuza yanıt verebiliyor aramaları kaçırmıyorsunuz. Ayrıca sizi arayan kişi müşteri hizmetlerini aradığını ve devasa bir ofiste yüzlerce temsilciden size denk geldiğini düşünüyor. Ne bilsin garibim o an sıçtığınızı…