Merhaba sevgili takipçiler 🙂

İki gün önce yeni bir site daha açma kararı aldım. Aklımda siteyi çoktaan kurdum ve bitirdim, icraat kısmına gelirsek hala kararsız kaldığım noktalar var. Sizler çok yakında yayına alacağım bu sitemden biraz bahsedeyim.

İçerik olarak, video, resim ve yazılardan ibaret olacak.

Video; youtube’da bir video kanalı kurup bu kanalda, kendi uploadlarımı site içinde paylaşacağım. Videolar genel olarak, imkansız görünen durumlar, hadi canım dedirten olaylar, anlamlandıramadığımız tuhaf videolardan oluşacak. Youtube üzerinden sitede yayınlama nedenimize gelirsek, kanal bana ait olacağından en azından youtube silmediği sürece videolarımız izlerken “bu video kaldırılmıştır” gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşmayacağız. İlerde daha büyük bir altyapı ile taşınarak bu videoları kendi sunucumuzda barındıracağız. Kısacası yok amk daha neler diyebileceğiniz türden videolar…

Resim; resimleri de aynı şekilde özenle “bu kadar da olmaz” dedirten görsellerden, seçici davranarak paylaşmayı düşünüyorum.

Yazılarımız; yine video ve görsellerimizde ki ana temaya uygun türden olayları kaleme alarak paylaşacağız.

Paylaşımları sadece ben yapmayacağım bu çok can sıkıcı olabilir. Sizden gelenleri de paylaşacağız.

Sitenin akıbeti; şuan için yapım aşamasında olan sitem için sistem olarak WordPress’i uygun gördüm. Aklımda herşeyi bitirsem de, kararsız kaldığım noktalar beni biraz uğraştırıyor.

 

 

Eğer tema öneriniz varsa lütfen yorum olarak ekleyin veyahut iletişim kısmında bir öneri bulunun.

02.08.2014 Güncelleme

Domain adı hakkında

Site adıyla alakalı olumsuz eleştiriler duyuyorum, facebooktan forumlardan, yok müstehcenmiş yok başka isim yokmuymuş yok amk işte yok o an ağzımdan bu çıktı domain yoktu hepsini almışlar, ne aklıma geldiyse doluydu. Bende yok amk deyiverdim deyiş o deyiş patladı gitti 🙂 Çocuğun kulağına ezanı çoktan okuduk iki yıllık peşin verdik parasını artık bu isim değişmez bence gayet hoş ve akılda kalıcı oldu hem bakıyorum sağıma soluma da markalaşcam diye abuk subuk isimlerle açılan siteler dolu anlamsız, sırf markalaşmak için, bence bu domainin markalaşma kapasitesi daha yüksek kulağa hoş geliyor bikere bir rahatlama bir stres atma var yalan mı şimdi.. Şimdi biri on yıl sonra bu domain ile nerede görüyosun kendini diye sorsa cevap hazır yapıştır olum

-yok amk bisküvileri bunda kalori yok

-yok amk deodorantları bundan dandiği yok gibi gibi

Lan en azından tarihçe diye bir sayfa hazırlasam epey hakkında yazacak şey var 🙂

Bu arada sitenin yazılımına entegre edilecek bir kaç şey var wordpressden deli derecede anlayan bir arkadaş konuyu çözmek üzere yani inşallah herhalde galiba kesin ya..

05.08.2014 Güncelleme

Halen eksiklikleri olsada site yayındadır.

27.10.2015 Güncelleme

Site güzel bir fiyata 2 ay kadar önce satıldı; bunu da niye yazma gereği duyduysam 🙂