Kullandığınız süre boyunca arıza çıkarmayan, eğer ki arıza çıkarırsa da firmaların müdahale ettiği bu tabelalar reklam derdinize son vermektedir. 7/24 yayınlanan reklamlarınızın okuyan müşterilerin firmamızla irtibata geçmesi de kısa sürede gerçekleşir. P10 led panel yüksek çözünürlüğü sayesinde yazıların daha rahat okunmasını sağlayan bir panel çeşitidir. Dış mekanınızda endişe etmeden kullanacağınız bu paneller yıllar boyunca herhangi bir sıkıntı ile sizi karşı karşıya getirmez. Full renk seçeneklerini size sunan bu paneller kaliteli reklam için idealdir. Her mekanda rahatlıkla tercih edeceğiniz bu paneller firmanızı kısa sürede kara geçirebilir. Profesyonel bir reklam yöntemi düşünüyorsanız bu tabela seçeneklerini mutlaka değerlendirmelisiniz.
54 Watt gücünde olmasından ötürü makul maliyetlere sahip olmasından ötürü de 60X60 led panel talep görmektedir. Herhangi bir iç mekanda kullanımı bulunan ürünlerin sistem kaydı da pratik bir şekilde yapılabilmektedir. İstenilen yazı tipleri ve bilgiler ekrana yazılmaktadır. Montaj işlemleri de kutu içerisinde hazır gelmesinden ötürü kolay bir şekilde yapılmaktadır. Buna dair çeşitli apar atları da bulunmaktadır. Klasik tabelalardan çok daha geniş imkanlar sunmakla birlikte her gün farklı bir şekilde görünüm sağlanmasını da mümkün hale getirmektedir. Sadece gündüzleri değil, akşam saatlerinde de ilgi çekici bir görünüm elde edilmesi ticari açıdan da faydalı olmasını beraberinde getirmektedir.
Dış mekan kullanımları içinde oldukça uygun olan ürün, çevre dostu enerji sağlayan kullanımları ile de ideal bir çözüm olmaktadır. 3M termal bantlar ile hazırlanan Bar Led ürünü renk tonu farklılıkları bulunmadan kullanılabiliyor. 3 adet ledi bulunmakta ve soğuk beyaz renk kullanımının yanında modül sayısı 50 olmaktadır. 160 derece ile aydınlatma sağlayabiliyor. Mercekli özel yapısı sayesinde kaliteli bir aydınlatma elde edilmektedir. Kanal harfli tabelalar, arka plan ışıklandırmaları, mimari uygulamalar, mücevherat kutularının aydınlatması, kovuk aydınlatmaları içerisinde kullanılabilmektedir. Bunun yanında ev eşyalarının arka planında yapılacak aydınlatmalarda, çiçek panosu için kullanabileceğiniz özel alanlarda ad bu tarz led kullanımlara yer vererek daha estetik alanlar elde edebilirsiniz.