Su kaçağı tespiti yapan servisler plastik su borusunda delik tamiri yapan servistir. Plastik su borusu deliği nasıl kapatılır? Artan şebeke suyu basıncı bazen patlama ve delinmelere neden olabilir. Geceleri biraz daha fazla görülmektedir. Hasar eğer kırılma veya sızıntı ise değiştirilmesi gerekebilir. Damlama türünde ise ilaçla tedavi edilebilir. Fakat tesisatın hangisinden geldiği, sızıntı miktarının ölçülmesi, tam yerinin bulunması gibi adımlarda kaliteli cihazlar kullanmaktayız.

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti plastik patlak su borusunu cihazla bulan firmadır. Plastik su borusunda delik oluştuysa yeri bulunarak bazen kesilerek maşon yapılması gerekebilir. Delik küçük ise bir ihtimal kapatmak için ilaç kullanmayı deneriz. Bu işlemlere geçmeden önce basınç miktarına bakılır, hangi tesisatta olduğuna cihazımızda görülür. Ardından ilaç eklenecekse basınçtaki anormalliğin gitmesi takip edilir. İlgili ilacın tüm tesisatı dolaşması için bir süre beklenmesi gerekir ve düzelme durumları hemen cihaza yansıyacaktır. Delik bir büyük veya patlama varsa ses detektörü ile gürültülü yüzeyi oldukça netleme yaparak bulabiliriz. Doğru malzeme takılması ile onarım başlatılır ve su kaçağı bulan firmalar bu takılan tesisat parçası için sizlere garanti vermektedir.

Su kaçağı tespiti yapan servisler ilaçla delinmiş plastik su borusu tamiri yapan firmadır. Kaçak yapan boruda onarım yapılmazsa sürekli su sızıntısı olur. Kameralı su kaçağı tespiti gibi ekipmanlar ile içinden sıcak, ılık su geçen su sızıntıları bulmak için kullanırız. Her tesisatın farklı bir araştırma cihazı vardır ve hepsi bizde mevcuttur. Hasarın araştırmada olmadığı adımların uygulanması için örneğin alt kata su sızmasını tadilatsız bulma, su kaçağı tamiri işlemleri sizin için önemli ise bize ulaşınız.