Daha önce ki yazımda ücretsiz bir radyo sitesi tasarımı paylaşmıştım. Şimdi bunu barındırabileceğiniz bedava ancak kaliteli bir hosting adından bahsedeceğim.

hostinger.web.tr bugüne kadar denediğim ücretsiz en güzel host hizmeti veren sitedir. Profesyonel olarak kullanmak istemesenizde bir takım denemelerinizi, testlerinizi buradan alacağınız ücretsiz host ile sağlayabilirsiniz. En güzel yanlarından birisi 2 ad. veritabanı hesabı vermesi ve tek hesapla dilediğiniz kadar domain ile site oluşturma hakkı vermesi.

Radyo sitesi tasarımı html tek sayfa başlığı altında yayınladığımız tasarımı bu dersimizde videolu anlatım yaparak bir host’a kurulumunu gerçekleştirdim. Filezilla’dan biraz bahsettim. Ayrıca tasarım yapabileceğiniz değişikliklere bu videolu anlatımda görsel olarak değindim. Umarım faydalı olur.

Eğer durumunuz varsa elbette ücretli alın, ancak yolun başındaysanız ve birşeyler öğrenmek içinse tüm amacınız bundan iyisi sıfır reklmsız kaliteli ücretsiz hosting bulacağınızı zannetmiyorum 🙂 Ücretsiz hosting ve site kurulumu hakkında aklınıza takılanları yorum olarak yazabilirsiniz.

Ücretsiz hosting ve site kurulumu videolu anlatım